You have to add to cart at least 5 bottles or any program to make checkout.
Genetica | Autoflowering Indica/Sativa |
Ouders | Crystal Candy x Sweet Special Auto |
Bloeitijd | 8 weken van zaadje tot oogst |
THC% | Onbekend |
CBD% | Onbekend |
Opbrengst (binnen) | 400-600g/m |
Hoogte (binnen) | 70-130 cm |
Opbrengst (buiten) | 50-300g/plant |
Hoogte (buiten) | 70-130 cm |
Verkrijgbaar als | Feminized zaden |
Zadenbank | Sweet Seeds |
Crystal Candy Auto (Sweet Seeds)
Crystal Candy Auto is een 4de generatie autoflowering hybride soort, gecreëerd door Sweet Seeds. Deze soort is tot stand gekomen door een originele Sweet Seeds' Crystal Candy te kruisen met de Sweet Special Auto. Crystal Candy Auto is niet alleen een van de smakelijkste strains op de markt, het geeft ook een excellente productie die binnen 8 weken na ontkieming klaar is om geoogst te worden.Ontvanger :
* Verplichte velden
Crystal Candy Auto is een 4de generatie autoflowering soort die door de professionals van Sweet Seeds is geteeld. Deze soort is ontwikkeld in een speciaal programma door de afdeling Onderzoek en Ontwikkeling, waarbij de nadruk lag op het vinden van aroma’s die vage herinneringen aan snoepwinkels oproepen.
Crystal Candy Auto kwam tot stand door de originele Crystal Candy te kruisen met de even heerlijke Sweet Special Auto. De telers van Sweet Seeds teelden deze soort met speciale zorg. De strain is daarom geschikt voor teelt voor zowel binnens- als buitenshuis. Het is een gezonde, krachtige soort, die ruim boven de 1 meter kan groeien met een hoogte van 70 tot 130 cm. Deze soort produceert geweldig veel hars en grote aromatische knoppen. De plant levert een verbazingwekkend opbrengst van 400-600g/m² binnen tot 300g/plant buiten op. Dit allemaal in 8 weken nadat het zaad ontkiemt.
Subtiele en exquise aroma’s is waar het allemaal om draait bij Crystal Candy Auto. Het is geteeld om een smaakexplosie te zijn. Het combineert een reeks van aroma’s die je steeds weer doen terugkomen voor meer.
Het smaakt naar zurige vleugjes aardbei gemengd met de smaak van rijpe meloen, tegen een zoete achtergrond die doet denken aan kauwgom en fruitsnoepjes. Het highgevoel is ook heerlijk. Het begint met een opwekkende sativa-kick, waarna je een relaxed gevoel ervaart.
Moeten we nog meer zeggen over deze verbazingwekkende strain? In 8 weken tijd krijg je bovengemiddelde opbrengsten van een van de kleverigste, heerlijkste knoppen die je ooit hebt gezien. En als we heerlijk zeggen, dan bedoelen we dat deze knoppen smaken naar aardbei en kauwgom. Wat kun je nog meer wensen?